Strona główna » Wycieczki wielodniowe

Wycieczki wielodniowe dla dzieci i młodzieży po najciekawszych zakątkach Polski. Wśród naszych wycieczek każdy znajdzie coś interesującego, jeżeli jednak szukasz czegoś, czego nie mamy w ofercie, napisz do nas, to postaramy się ją zmodyfikować i stworzyć specjalnie dla Ciebie.

Wycieczki wielodniowe dla dzieci:

Kraków i Wieliczka (3 dni)
Trasa wycieczki po kopalni prowadzi przez korytarze i komnaty na trzech poziomach, wydrążone na głębokości od 64 do 135 metrów.
Wycieczka w Góry Świętokrzyskie
Położony pośród przepięknych pagórków porośniętych lasami, wśród malowniczych wapiennych ostańców na pograniczu polsko-czeskim.
Wycieczka na Mazury
Zapraszamy na Szlak Zamków Gotyckich i do Krainy Galindów.  Nidzica, dobrze zadbana krzyżacka warownia, obecnie miejskie centrum kultury, biznesu i rozrywki.
Średniowieczne Mazury
W Parku  Dzikich Zwierząt większość jest zaprzyjaźnionych człowiekiem, natomiast Wilczy Szaniec był główną siedzibę Hitlera i Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych.

Tatry-Zakopane

W Tatrach obok wysokogórskich krajobrazów i pięknych jezior możemy spotkać także urokliwe doliny, dużą atrakcję stanowi także fauna tatrzańska.
Park Jurajski w Bałtowie
Skały niszczone przez wiele milionów lat przez wody płynące, deszcze, śniegi i lody ukształtowały  strome stoki, głęboko wcięte doliny oraz skałki ostańcowe.
Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska to przepiękne panoramy, imponujące ostańce skalne, tajemnicze groty oraz wzgórza wapienne.
Sandomierz i okolice 2 dni
Sandomierz, piękne miasto położone na siedmiu wzgórzach, na granicy Wyżyny Sandomierskiej nazywany jest niekiedy „małym Rzymem”.
Białowieski Park Narodowy
Białowieski Park Narodowy chroni najlepiej zachowany fragment Puszczy Białowieskiej – ostatni na niżu Europy las naturalny, o charakterze pierwotnym.
Wycieczka Szlakiem Piastowskim (2 dni)
Wycieczka Szlakiem Piastowskim, położonym na pograniczu Wielkopolski i Kujaw i rozciągającym się na przestrzeni 130 km.
Kraków i Wieliczka
Kopalnia w Wieliczce jest najstarszym na ziemiach polskich przedsiębiorstwem solnym. Z legendą, historią i kulturą spotykamy się tutaj na każdym kroku.
Pieniny (3 dni)
Pieniny, a zwłaszcza ich środkowa część, są jednym z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych regionów turystycznych w Polsce.
Szlak Krzyżacki 3 dni
Pozostałym po nich świadectwem potęgi krzyżackiej są charakterystyczne zamki warowne, łączące w sobie cechy budowli warownej i klasztornej.
Wycieczka nad morze
Wycieczka do Gdańska (2 dni)
Gdańsk jest jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Gdańsk posiada zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.