Strona główna » Województwo Małopolskie

Wycieczki po województwie Małopolskim

Indiańska wioska
Wioska powstała w celu przybliżenia indiańskiej kultury najmłodszym, aby uczyć odwiedzające dzieci otwartości na inne kultury.
Pieniny (3 dni)
Pieniny, a zwłaszcza ich środkowa część, są jednym z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych regionów turystycznych w Polsce.
Tatry-Zakopane

W Tatrach obok wysokogórskich krajobrazów i pięknych jezior możemy spotkać także urokliwe doliny, dużą atrakcję stanowi także fauna tatrzańska.
Jura Krakowsko-Częstochowska
Położony pośród przepięknych pagórków porośniętych lasami, wśród malowniczych wapiennych ostańców na pograniczu polsko-czeskim.
Kraków i Wieliczka (3 dni)
W Krakowie, dawnej stolicy Polski, można zwiedzić najpiękniejsze miejsca epoki Młodej Polski utrwalone dzięki literaturze, i sztuce.
Kraków i Bochnia (2 dni)
Kopalnia Soli w Bochni jest najstarszym czynnym zakładem przemysłowym w Europie. Bocheńska kopalnia była przedsiębiorstwem królewskim.
Kraków i Wieliczka
Trasa wycieczki po kopalni prowadzi przez korytarze i komnaty na trzech poziomach, wydrążone na głębokości od 64 do 135 metrów.
Kraków
Kopalnia w Wieliczce jest najstarszym na ziemiach polskich przedsiębiorstwem solnym. Z legendą, historią i kulturą spotykamy się tutaj na każdym kroku.