Strona główna » Liceum

Wycieczki dla licealistów

Liceum – Oferta kompleksowa, zawierająca w cenie: bilety wstępów dla uczestników i opiekunów, transport autokarem LUX, opiekę pilota/przewodnika, 1 nauczyciel na 10 uczestników gratis.

Toruńskie pierniki
Kopernik i Toruńskie pierniki
Leżący nad Wisłą historyczny Toruń jest jednym z niewielu miast, w których cenne zabytki harmonijnie współistnieją ze współczesnością.

Kasztel rycerski i kopalnia soli

Kasztel Rycerski i Kopalnia soli
Czeka na nas zjazd pod powierzchnię ziemi na około 600 metrów i spacer trasą turystyczną 2 km długości, oraz wyjątkowe miejsce jakim jest Kasztel Rycerski.

Wycieczka trzydniowa w Góry Świętokrzyskie
Góry Świętokrzyskie (2 dni)
Położony pośród przepięknych pagórków porośniętych lasami, wśród malowniczych wapiennych ostańców na pograniczu polsko-czeskim.

Wycieczka na Mazury
Średniowieczne Mazury (2 dni)
Zapraszamy na Szlak Zamków Gotyckich i do Krainy Galindów. Nidzica, dobrze zadbana krzyżacka warownia, obecnie miejskie centrum kultury, biznesu i rozrywki.

Białowieski Park Narodowy
Białowieski Park Narodowy (2 dni)
Białowieski Park Narodowy chroni najlepiej zachowany fragment Puszczy Białowieskiej – ostatni na niżu Europy las naturalny, o charakterze pierwotnym.

Wycieczka Szlakiem Piastowskim (2 dni)
Szlak Piastowski (2 dni)
Wycieczka Szlakiem Piastowskim, położonym na pograniczu Wielkopolski i Kujaw i rozciągającym się na przestrzeni 130 km.

Tatry-Zakopane

Tatry-Zakopane (3 dni)
W Tatrach obok wysokogórskich krajobrazów i pięknych jezior możemy spotkać także urokliwe doliny, dużą atrakcję stanowi także fauna tatrzańska.

Park Jurajski w Bałtowie
Góry Świętokrzyskie (3 dni)
Skały niszczone przez wiele milionów lat przez wody płynące, deszcze, śniegi i lody ukształtowały strome stoki, głęboko wcięte doliny oraz skałki ostańcowe.

Szlak Krzyżacki 3 dni
Szlak Krzyżacki (3 dni)
Pozostałym po nich świadectwem potęgi krzyżackiej są charakterystyczne zamki warowne, łączące w sobie cechy budowli warownej i klasztornej.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Szlak Orlich Gniazd (2 dni)
Jura Krakowsko-Częstochowska to przepiękne panoramy, imponujące ostańce skalne, tajemnicze groty oraz wzgórza wapienne.

Kraków i Wieliczka
Kraków i Wieliczka (3 dni)
Trasa wycieczki po kopalni prowadzi przez korytarze i komnaty na trzech poziomach, wydrążone na głębokości od 64 do 135 metrów.