Strona główna » Ilość dni

Wybór wycieczki szkolnej na podstawie ilości dni

Wybierając się na wycieczkę szkolną, bez względu czy z dziećmi z podstawówki,  gimnazjum czy z liceum, z reguły wiadomo jest na ile dni grupa chce wyjechać.

Wycieczki

jednodniowe

Gród Wikingów

Wycieczki jednodniowe dla dzieci i młodzieży. Wśród oferty wycieczek znajdują się lekcja wychowania komunikacyjnego, tajemnica papierowej kartki, wycieczka do grodu wikingów, bajki i legendy Warszawy i wiele innych.

jednodniowe …

Wycieczki

wielodniowe

Jura Krakowsko-Częstochowska

Wycieczki wielodniowe dla dzieci i młodzieży. W dłuższe trasy polecamy wybrać się na dłużej, tzn. na 3-4 dni. Umożliwi to zwiedzanie odległych zakątków Polski bez szaleńczego tępa. W ofercie wycieczek wielodniowych dla dzieci posiadamy wyjazdy w góry, nad morze i nad jeziora oraz wszędzie pomiędzy.

wielodniowe …

Zielone

szkoły

Kraków

Zielone Szkoły są niezbędnym uzupełnieniem programu realizowanego w szkołach stacjonarnych. Zawierają w sobie takie elementy edukacji, których nie da się zrealizować w klasie lub na sali gimnastycznej. Dodatkowo staramy się by niosły ze sobą możliwość poznania regionów naszego kraju z uwzględnieniem ich geograficznych, kulturowych i przyrodniczych różnic.

zielone szkoły …