Strona główna » Gimnazjum

Wycieczki jednodniowe i wielodniowe dla gimnazjalistów

Gimnazjum – oferta kompleksowa, zawierająca w cenie: bilety wstępów dla uczestników i opiekunów, transport autokarem LUX, opiekę pilota/przewodnika, 1 nauczyciel na 15 uczestników gratis.

Żelazowa Wola, czyli nie tylko o Fryderyku
Warto tu przyjechać, żeby zwiedzić dworek, w którym mieszkał kompozytor, oraz w otoczeniu przyrody wysłuchać koncertu Chopinowskiego.
Toruńskie pierniki
Leżący nad Wisłą historyczny Toruń jest jednym z niewielu miast, w których cenne zabytki harmonijnie współistnieją ze współczesnością.
Łowicz i Nieborów
Nieborów i Arkadia należą do najcenniejszych zabytków Mazowsza. Nieborów jest jedną z najpiękniejszych siedzib magnackich w Polsce.
Polskie Hollywood
Wycieczka do miasta gdzie magia kina ma swój początek. Spacer Aleją Gwiazd i wizyta w Muzeum Kinematografii tworzy historię tej dziedziny sztuki w Polsce.
Kasztel rycerski i kopalnia soli
Czeka na nas zjazd pod powierzchnię ziemi na około 600 metrów i spacer trasą turystyczną 2 km długości, oraz wyjątkowe miejsce jakim jest Kasztel Rycerski.
Wycieczka trzydniowa w Góry Świętokrzyskie
Skały niszczone przez wiele milionów lat przez wody płynące, deszcze, śniegi i lody ukształtowały  strome stoki, głęboko wcięte doliny oraz skałki ostańcowe.
Sandomierz i okolice 2 dni
Skały niszczone przez wiele milionów lat przez wody płynące, deszcze, śniegi i lody ukształtowały  strome stoki, głęboko wcięte doliny oraz skałki ostańcowe.
Wycieczka na Mazury
Zapraszamy na Szlak Zamków Gotyckich i do Krainy Galindów.  Nidzica, dobrze zadbana krzyżacka warownia, obecnie miejskie centrum kultury, biznesu i rozrywki.
Białowieski Park Narodowy
Białowieski Park Narodowy chroni najlepiej zachowany fragment Puszczy Białowieskiej – ostatni na niżu Europy las naturalny, o charakterze pierwotnym.
Średniowieczne Mazury
Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Większość zwierząt jest zaprzyjaźnionych z człowiekiem.
Wycieczka Szlakiem Piastowskim (2 dni)
Wycieczka Szlakiem Piastowskim, położonym na pograniczu Wielkopolski i Kujaw i rozciągającym się na przestrzeni 130 km.
Wycieczka nad morze
Gdańsk jest jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Gdańsk posiada zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych.
Kraków i Wieliczka
Kopalnia w Wieliczce jest najstarszym na ziemiach polskich przedsiębiorstwem solnym, trasa wycieczki prowadzi przez korytarze i komnaty na trzech poziomach.
Pieniny (3 dni)
Pieniny, a zwłaszcza ich środkowa część, są jednym z najatrakcyjniejszych i najpopularniejszych regionów turystycznych w Polsce.
Tatry-Zakopane
W Tatrach obok wysokogórskich krajobrazów i pięknych jezior możemy spotkać także urokliwe doliny, dużą atrakcję stanowi także fauna tatrzańska.
Park Jurajski w Bałtowie
Skały niszczone przez wiele milionów lat przez wody płynące, deszcze, śniegi i lody ukształtowały  strome stoki, głęboko wcięte doliny oraz skałki ostańcowe.
Szlak Krzyżacki 3 dni
O obecności rycerzy-zakonników w białych płaszczach z czarnym krzyżem przypominają nie tylko książki i legendy, ale także wniesione przed wiekami gotyckie budowle.
Jura Krakowsko-Częstochowska
Jura Krakowsko-Częstochowska to przepiękne panoramy, imponujące ostańce skalne, tajemnicze groty oraz wzgórza wapienne.
Kraków i Wieliczka (3 dni)
Kopalnia w Wieliczce jest najstarszym na ziemiach polskich przedsiębiorstwem solnym,a  Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski.
Kazimierz Dolny
Kazimierz Dolny to malownicze miasto, w centrum podziwiać można zespół renesansowych kamienic – a z Baszty, ruin Zamku i Góry Trzech Krzyży.